Vše od AEG

AEG BSK792380M

Užijte si pohodlí při pečení s troubou AEG BSK792380M, která promění vaši kuchyni v místo plné teplých vůní a radosti. Šetřete čas i energii a vytvářejte lahodné pokrmy bez starostí.

4,2
41 hodnocení Hodnocení pochází od uživatelů e-beko.cz a počítá se jako průměr odeslaných hodnocení produktu. Jak hodnocení funguje

Cena od:

29 890 Kč

POROVNÁNÍ CEN

heureka.cz
heureka.cz Skladem
cena od
29 890 Kč

Informace o produktu AEG BSK792380M

AEG BSK792380M

Produkt AEG BSK792380M z kategorie pečící trouby si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 29 890 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu AEG BSK792380M od značky AEG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu AEG BSK792380M a také tipy, jak vybírat pečící trouby. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena AEG BSK792380M?

Aktuálně můžete produkt AEG BSK792380M koupit již od 29 890 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit AEG BSK792380M?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je AEG BSK792380M skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.