Vše od Concept

Concept MNV2645

4,6
52 hodnocení Hodnocení pochází od uživatelů e-beko.cz a počítá se jako průměr odeslaných hodnocení produktu. Jak hodnocení funguje

Cena od:

8 990 Kč

POROVNÁNÍ CEN

concept.cz
concept.cz Skladem
cena od
8 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Concept MNV2645

Myčka nádobí vestavná 45 cm MNV2645 Energetická třída A++ Dávkovač typu SLIDE Odložený start mytí AQUAstop Energetická třída A++ Energetická třída jako taková označuje skupinu podle energetické náročnosti provozu spotřebiče. V praxi to znamená, že výrobek zařazený do skupiny A spotřebuje méně elektrické energie a jeho provoz je levnější než ten, který je ve skupině B. Energetická třída A+++ je nejlepší na trhu. Dávkovač typu SLIDE Znáte to, naplnili jste myčku, zapnuli a výsledek po domytí nebyl dokonalý. Zapomněli jste, že před výklopným dávkovačem musíte nechat prostor, aby se tableta dostala do prostoru. S novým dávkovačem typu "SLIDE" už tento problém řešit nemusíte. Při startu mytí se dávkovač otevře "do strany" a po dokončení programu Vás čeká dokonalý výsledek. Odložený start mytí Odložený start mytí je dnešní době u myček už standardní záležitostí. U tohoto modelu si můžete dle libosti vybrat odložení mytí o 3/6/9 hodin. Pokud jste zvyklí mít čisté nádobí připravené na snídani a myjete ho přes noc, tak Vás zajisté potěší, že při odloženém startu se automaticky vypíná zvuková signalizace. Naše myčka Vás už budit nebude. AQUAstop AQUAstop neboli Double safety system – dvojité jištění úniku vody. Je důležitým prvkem ukazujícím na kvalitu myčky. Skládá se z dvojité stěny hadice a čidla AQUAstop, které kontroluje, zda voda neuniká, kam nemá. Pokud taková situace nastane, čidlo zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil. Technické parametry: Energetická třída A++ 6 programů Spotřeba vody 9L Spotřeba energie standardního cyklu : 0,69 kWh Hlučnost: 49dB 9 sad nádobí Dávkovač typu SLIDE Teploty mytí: 40-70°C dle programu Výškově nastavitelný horní koš Ukazatel nedostatku soli, leštidla Elektronický AQUASTOP Odložený START mytí 3/6/9 hodin Příslušenství: Násypka na sůl Detailní popis: Výška: 815-885 mm Šířka: 448 mm Hloubka: 570 mm Rozměry pro vestavbu (vxšxh): 815-885 x 450 x 600 (mm) Rozměry zabaleného spotřebiče (vxšxh) : 885 x 485 x 630 mm Hmotnost netto: 30.5 kg Příkon 1930 W Napětí: 220-240 V ~ 50 Hz Nastavitelnost tvrdosti vody Interiér nerez/stříbrná Myčka je včetně přívodní hadice (150cm) Myčka je včetně odtokové hadice (130cm) Myčka je včetně připojovacího kabelu Myčka nádobí vestavná 45 cm MNV2645 Energetická třída A++ Dávkovač typu SLIDE Odložený start mytí AQUAstop Energetická třída A++ Energetická třída jako taková označuje skupinu podle energetické náročnosti provozu spotřebiče. V praxi to znamená, že výrobek zařazený do skupiny A spotřebuje méně elektrické energie a jeho provoz je levnější než ten, který je ve skupině B. Energetická třída A+++ je nejlepší na trhu. Dávkovač typu SLIDE Znáte to, naplnili jste myčku, zapnuli a výsledek po domytí nebyl dokonalý. Zapomněli jste, že před výklopným dávkovačem musíte nechat prostor, aby se tableta dostala do prostoru. S novým dávkovačem typu "SLIDE" už tento problém řešit nemusíte. Při startu mytí se dávkovač otevře "do strany" a po dokončení programu Vás čeká dokonalý výsledek. Odložený start mytí Odložený start mytí je dnešní době u myček už standardní záležitostí. U tohoto modelu si můžete dle libosti vybrat odložení mytí o 3/6/9 hodin. Pokud jste zvyklí mít čisté nádobí připravené na snídani a myjete ho přes noc, tak Vás zajisté potěší, že při odloženém startu se automaticky vypíná zvuková signalizace. Naše myčka Vás už budit nebude. AQUAstop AQUAstop neboli Double safety system – dvojité jištění úniku vody. Je důležitým prvkem ukazujícím na kvalitu myčky. Skládá se z dvojité stěny hadice a čidla AQUAstop, které kontroluje, zda voda neuniká, kam nemá. Pokud taková situace nastane, čidlo zastaví provoz myčky a uzavře přívodní ventil. Technické parametry: Energetická třída A++ 6 programů Spotřeba vody 9L Spotřeba energie standardního cyklu : 0,69 kWh Hlučnost: 49dB 9 sad nádobí Dávkovač typu SLIDE Teploty mytí: 40-70°C dle programu Výškově nastavitelný horní koš Ukazatel nedostatku soli, leštidla Elektronický AQUASTOP Odložený START mytí 3/6/9 hodin Příslušenství: Násypka na sůl Detailní popis: Výška: 815-885 mm Šířka: 448 mm Hloubka: 570 mm Rozměry pro vestavbu (vxšxh): 815-885 x 450 x 600 (mm) Rozměry zabaleného spotřebiče (vxšxh) : 885 x 485 x 630 mm Hmotnost netto: 30.5 kg Příkon 1930 W Napětí: 220-240 V ~ 50 Hz Nastavitelnost tvrdosti vody Interiér nerez/stříbrná Myčka je včetně přívodní hadice (150cm) Myčka je včetně odtokové hadice (130cm) Myčka je včetně připojovacího kabelu

Produkt Concept MNV2645 z kategorie vestavné myčky si můžete zakoupit v internetovém obchodě concept.cz za cenu 8 990 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Concept MNV2645 od značky CONCEPT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Concept MNV2645 a také tipy, jak vybírat vestavné myčky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Concept MNV2645?

Aktuálně můžete produkt Concept MNV2645 koupit již od 8 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Concept MNV2645?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu concept.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Concept MNV2645 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Concept MNV2645 EAN kód?

EAN kód pro Concept MNV2645 je 8595631002384. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.