Vše od Lord
LORD O4
4,5
(37x hodnoceno)
LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ
Lord
LORD O3
od 3 977 Kč
Lord
LORD O15
od 6 499 Kč
Fagor
Teleskopická digestoř Fagor 3AF3645B
od 2 622 Kč
Elica
Komínová digestoř Elica PRF0100994A
od 11 990 Kč
Bosch
Bosch DIB98JQ50
od 23 477 Kč
Cata
Cata Q 7760
od 9 900 Kč
Concept
Concept OPI4060BC vestavná digestoř BLACK
od 4 599 Kč
Siemens
Náhradní pachový filtr Siemens LZ11IBB16
od 736 Kč
Mora
Filtr Mora 60 cm 507602
od 590 Kč
Komínová digestoř Elica STRIPE LUX BL/A/60 PRF0100990
od 11 990 Kč
Gorenje
Gorenje Essential komínová digestoř WHC623E16X
od 3 909 Kč
Cata
Stropní celonerezová digestoř CATA ISLA BENNU 900 nerez
od 33 190 Kč
Electrolux
Electrolux EFC226R komínová digestoř
od 7 414 Kč
AEG
AEG DPS5650AM
od 9 261 Kč
Amica
Amica SIO 655 BG
od 4 480 Kč
Elica
Elica BELT IX/F/80
od 12 690 Kč
EMPIRE
EMPIRE VIP KD 511060
od 8 631 Kč
Elica
Elica BIO BLRO/A 90 ROVERE
od 41 590 Kč
AirForce
Airforce F181 XXL BL/F/100
od 17 253 Kč
Cata
CATA JUNO GLASS TC Bílá 600
od 10 750 Kč
Informace o produktu LORD O4
LORD O4
Produkt LORD O4 z kategorie digestoře si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 4 999 Kč.
Doporučujeme
Ohodnoťte tento produkt
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu LORD O4 od značky LORD.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LORD O4 a také tipy, jak vybírat digestoře. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena LORD O4?
Aktuálně můžete produkt LORD O4 koupit již od 4 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit LORD O4?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je LORD O4 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.