Vše od GrandCHEF

Máslenka GrandCHEF

Cena od:

399 Kč

POROVNÁNÍ CEN

tescoma.cz
tescoma.cz Skladem
cena od
399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Máslenka GrandCHEF

Celonerezová máslenka vynikající pro uchování másla v lednici i jeho podávání. V čem máslenka GrandCHEF vyniká? Máslo uložené v nerezové máslence s poklopem neosychá a vydrží déle svěží. Podnos máslenky je opatřen prostornými úchyty pro pohodlné přenášení.  Jaké má máslenka GrandCHEF další výhody? kuchyňské pomůcky GrandCHEF vynikají špičkovým provedením a vysokou odolností   přináší vynikající poměr „prodejní cena/užitná hodnota“. Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.

Produkt Máslenka GrandCHEF z kategorie dózy na máslo si můžete zakoupit v internetovém obchodě tescoma.cz za cenu 399 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Máslenka GrandCHEF od značky GRANDCHEF.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Máslenka GrandCHEF a také tipy, jak vybírat dózy na máslo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Máslenka GrandCHEF?

Aktuálně můžete produkt Máslenka GrandCHEF koupit již od 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Máslenka GrandCHEF?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu tescoma.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Máslenka GrandCHEF skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Máslenka GrandCHEF EAN kód?

EAN kód pro Máslenka GrandCHEF je 8595028483932. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.