Vše od Philco

Philco PD 1045 DBIT

4,3
2 hodnocení Hodnocení pochází od uživatelů e-beko.cz a počítá se jako průměr odeslaných hodnocení produktu. Jak hodnocení funguje

Cena od:

8 990 Kč

POROVNÁNÍ CEN

heureka.cz
heureka.cz Skladem
cena od
8 990 Kč

Informace o produktu Philco PD 1045 DBIT

Philco PD 1045 DBIT

Produkt Philco PD 1045 DBIT z kategorie myčky nádobí si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 8 990 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Philco PD 1045 DBIT od značky PHILCO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Philco PD 1045 DBIT a také tipy, jak vybírat myčky nádobí. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Philco PD 1045 DBIT?

Aktuálně můžete produkt Philco PD 1045 DBIT koupit již od 8 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Philco PD 1045 DBIT?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Philco PD 1045 DBIT skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.