Vše od Stabilo

Plnicí pera Stabilo

4,5
41 hodnocení Hodnocení pochází od uživatelů e-beko.cz a počítá se jako průměr odeslaných hodnocení produktu. Jak hodnocení funguje

Cena od:

2 180 Kč

POROVNÁNÍ CEN

apollostore.cz
apollostore.cz Skladem
cena od
2 180 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ

Informace o produktu Plnicí pera Stabilo

Plnicí pero značky Stabilo EASYbirdy je vhodné jak pro děti, které se učí psát, tak pro děti, které už píší plynule. Ergonomická úchopová zóna z neklouzavého materiálu je přizpůsobena zvlášť levákovi nebo pravákovi. Jedinečný design umožňuje nasadit hrot pera ve třech různých úhlech. Tato funkce zajistí dítěti najít ergonomickou polohu pro psaní, která je perfektně přizpůsobena jejich vlastní ruce. Iridiový hrot standardní velikosti M. Balení obsahuje 8 ks plnících per pro leváky a 8 ks plnících per pro praváky.

Produkt Plnicí pera Stabilo z kategorie pera a propisky si můžete zakoupit v internetovém obchodě apollostore.cz za cenu 2 180 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Plnicí pera Stabilo od značky STABILO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Plnicí pera Stabilo a také tipy, jak vybírat pera a propisky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Plnicí pera Stabilo?

Aktuálně můžete produkt Plnicí pera Stabilo koupit již od 2 180 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Plnicí pera Stabilo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu apollostore.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Plnicí pera Stabilo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Plnicí pera Stabilo EAN kód?

EAN kód pro Plnicí pera Stabilo je 4006381532792. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.