Vše od SEVERIN

Severin DT 8770

4,3
46 hodnocení Hodnocení pochází od uživatelů e-beko.cz a počítá se jako průměr odeslaných hodnocení produktu. Jak hodnocení funguje

Cena od:

9 499 Kč

POROVNÁNÍ CEN

heureka.cz
heureka.cz Skladem
cena od
9 499 Kč
apollostore.cz
apollostore.cz Skladem
cena od
9 999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Severin DT 8770

Severin DT 8770

Produkt Severin DT 8770 z kategorie lednice si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 9 499 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Severin DT 8770 od značky SEVERIN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Severin DT 8770 a také tipy, jak vybírat lednice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Severin DT 8770?

Aktuálně můžete produkt Severin DT 8770 koupit již od 9 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Severin DT 8770?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Severin DT 8770 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.