Vše od Smeg

Smeg MOC01SBMEU

Cena od:

9 890 Kč

POROVNÁNÍ CEN

heureka.cz
heureka.cz Skladem
cena od
9 890 Kč

Informace o produktu Smeg MOC01SBMEU

Smeg MOC01SBMEU

Produkt Smeg MOC01SBMEU z kategorie mikrovlnné trouby si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 9 890 Kč.

Ohodnoťte tento produkt

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Smeg MOC01SBMEU od značky SMEG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Smeg MOC01SBMEU a také tipy, jak vybírat mikrovlnné trouby. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Smeg MOC01SBMEU?

Aktuálně můžete produkt Smeg MOC01SBMEU koupit již od 9 890 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Smeg MOC01SBMEU?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Smeg MOC01SBMEU skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.