Vše od SEVERIN
Severin VKS 8808
4,4
8 hodnocení
POROVNÁNÍ CEN
LIDÉ TAKÉ PROHLÍŽÍ
SEVERIN
SEVERIN WS 8770
od 9 926 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8944
od 9 599 Kč
Severin
Severin KB 8879
od 3 299 Kč
Severin
Severin FKS 8818
od 8 999 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8998
od 18 999 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8919
od 15 999 Kč
SEVERIN
Severin DT 8762
od 9 927 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8953
od 9 599 Kč
SEVERIN
Severin VKS 8843
od 6 598 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8985
od 11 981 Kč
SEVERIN
Severin DT 8760
od 6 478 Kč
SEVERIN
Severin RKS 8833
od 7 999 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8933
od 10 178 Kč
SEVERIN
Severin DT 8770
od 9 499 Kč
SEVERIN
Severin TKS 8847
od 5 609 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8983
od 11 981 Kč
SEVERIN
Severin RKG 8918
od 15 999 Kč
SEVERIN
Severin KB 8878
od 3 094 Kč
SEVERIN
Severin RKS 8830
od 6 479 Kč
SEVERIN
Severin RKS 8834
od 6 876 Kč
Informace o produktu Severin VKS 8808
Severin VKS 8808
Produkt Severin VKS 8808 z kategorie lednice si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 5 099 Kč.
Doporučujeme
Ohodnoťte tento produkt
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Severin VKS 8808 od značky SEVERIN.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Severin VKS 8808 a také tipy, jak vybírat lednice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Severin VKS 8808?
Aktuálně můžete produkt Severin VKS 8808 koupit již od 5 099 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Severin VKS 8808?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Severin VKS 8808 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.